Petrof klavieres

Pašlaik PETROF ir lielākais akustisko klavieru ražotājs Eiropā. Tās pārdod 5 kontinentos un eksportē uz vairāk nekā 65 valstīm visā pasaulē. Kopš 1864. gada, kad Antonīns Petrofs ar PETROF preču zīmi izveidoja savus pirmos flīģeļus, ir saražoti apmēram 630 000 instrumentu. PETROF klavieres ir īpaši populāras mūziķu vidū, kuri novērtē neparasti maigo, plūstošo un romantisko skanējumu. Gadu laikā daudz kas ir mainījies, taču ir saglabāts precīzs roku darbs, rūpīga materiālu izvēle un nevainojami romantisks skanējums. Neskaitāmi slaveni mūziķi un izcilas personības ir iemīlējuši PETROF instrumentus, un ražotnes īpašnieki piektajā paaudzē joprojām lepni turpina darbu, kas kļuvis par ģimenes tradīciju.

Flīģeļi / Akustiskās klavieres

Petrof Grand pianos

Master sērija

Šīs sērijas instrumenti ir mūsu pašu pieredzējušāko klavieru būvētāju roku darbs. Šāda flīģeļa izgatavošana parasti ilgst 9-12 mēnešus. Šī izcilā, meistarīgi veidoto klavieru sērija ir paredzēta profesionālai lietošanai profesionāļiem un arī koncertzālēs, kur to romantiskā, maigā un ārkārtīgi bagātīgā skaņa būs vislabāk saklausāma. Desmitiem pieredzējušu pianistu ar savām zināšanām un rūpīgu pārbaudi ir veicinājuši katra instrumenta attīstību un palīdzējuši mums sasniegt vēl lielāku pilnību.

Standard series

Standarta sērija

Katrs Standarta sērijas modelis tiek izgatavots pilnīgi individuāli, kas ļauj veltīt vislielāko rūpību katram no tiem. Tādējādi tiek radīti instrumenti, kuri, neskatoties uz nedaudz mazākajiem izmēriem, pianistiem un klausītājiem rada sajūtas, kā atrodoties lielā koncertzālē. Šī klavieru sērija ir pieejama trīs dažādos garumos un dažādās apdarēs. Šie instrumenti atšķiras ne tikai pēc to skaņas īpašībām, bet arī ar to, ka varat izvēlēties klavieres, kas lieliski piemērotas interjeram vai zālei, kurai tās paredzētas.

Petrof klavieres, Grand Pianos Style collection, modelis P 173 Breeze Rococo

Stila kolekcija

Būvējot flīģeļu Stila kolekciju, mēs esam iedvesmojušies no rokoko un klasiskā perioda mākslas stiliem. Instrumenta skaistums galvenokārt slēpjas katra mūsu uzbūvētā instrumenta oriģinalitātē un konstrukcijas precizitātē, kurā redzamas mūsu amatnieku izcilās prasmes. Stila kolekcijas instrumenti ir ļoti populāri mūsu klientu vidū, tāpēc šī sērija ir kļuvusi par neatņemamu mūsu produkcijas sastāvdaļu.

Petrof klavieres, Grand Pianos Special collection, modelis Sabina

Īpašā kolekcija

Tradicionāla skaņa, unikāls izskats.
Papildus Master Series, Standard Series un Style Collection klavierēm mūsu darbnīcās dzimst absolūti unikālas klavieres, kuras mēs veidojam īpašiem gadījumiem un klientu vēlmēm. Rezultāts ir pēc pasūtījuma izgatavoti koncertflīģeļi, kuru stils un izcilā skaņa apmierina mūsu klientu īpašās vēlmes.

Pianīni / Akustiskās klavieres

Petrof klavieres, Upright Pianos Highest series, modelis P 135 K1

Augstākā sērija / Highest series

Šīs sērijas instrumenti ir pēc izmēriem augstākie koncerta tipa pianīni ar pārteidzoši intensīvu, bet tai pat laikā maigu toni, kurš klausītāju it kā pārceļ koncertzāles atmosfērā. Šīs sērijas modeļi apmierinās pat visprasīgākā mūziķa vēlmes.

Petrof klavieres, Upright Pianos Higher series, modelis P 125 G1

Augstā sērija / Higher series

Šīs sērijas klavieres iekarojušas PETROF klientu sirdis, tradicionāli tās ir vienas no visiecienītākajiem instrumentiem. Iemesls tam ir optimālais klavieru augstums apvienojumā ar izcilām akustiskajām īpašībām, kas nodrošina plašu dinamisko diapazonu un neparasti bagātīgu skaņu. Šīs klavieres ir ļoti elegantas un ideāli piemērotas dažādu veidu zālēm un studijām.

 

 

Petrof klavieres, Upright Pianos Middle series, modelis P 118 P1

Vidējā sērija / Middle series

Vidējās klases pianīni tiek ražoti ar nolūku piešķirt tiem galvenās īpašības, kuras augstu vērtē klienti - elegants dizains, vienkārša forma, lielisks skaņas dinamisms un visam pāri - romantisks, pilnasinīgs tonis. Neskatoties uz mazāko izmēru, šo pianīnu akustiskais spēks ir salīdzināms ar augstākās sērijas instrumentiem.

Petrof klavieres, Upright Pianos Style collection, modelis P 118 R1 Rococo

Stila kolekcija / Style collection

Stila kolekcijas pianīnu modeļi radušies no veiksmīgiem tās pašas sērijas flīģeļu modeļiem. Pateicoties lielajam roku darba  apjomam, katrs Stila kolekcijas instruments ir oriģināls mākslas darbs.  Stila kolekcijas sērijai ir liela popularitāte mūsu klientu vidū, un tieši šī iemesla dēļ tā ir kļuvusi par mūsu produkcijas neatņemamu sastāvdaļu.

Petrof klavieres, Upright Pianos Special collection, modelis Tiger Wood

Īpašā kolekcija / Special collection

Īpašās kolekcijas unikālās klavieres ir izgatavotas, lai izpildītu mūsu visprasīgāko klientu vēlmes. Šajā kolekcijā esošie mūzikas instrumenti ir kvalitatīvi un precīzi, un katrs instruments savā veidā ir unikāls. Un, protams, tiem ir maigs, smalks un romantisks tonis, kas raksturīgs visiem PETROF instrumentiem.