Mūsu pakalpojumi

Klavieru pārdošana

Esam YAMAHA, PETROF un BÖSENDORFER klavieru autorizēts dīleris. Pārdodam šo zīmolu pianīnus un flīģeļus. Mūsu salonā jūs varat izvēlēties un iegādāties jaunas un arī lietotas akustiskās klavieres. Plašs mūzikas instrumentu izvēles klāsts, iespēja tos savā starpā salīdzināt, pasūtīt konkrētus ražotājus. Piedāvājam gan jaunus, gan arī restaurētus instrumentus. Visām klavierēm veicam pilnu apkopi un nepieciešamos remontdarbus.

 

Plašs mūzikas instrumentu izvēles klāsts, iespēja tos savā starpā salīdzināt, pasūtīt kontrētus ražotājus. Piedāvājam ne tikai restaurētus, bet arī jaunus instrumentus.
Visām klavierēm mēs veicam pilnu apkopi un nepieciešamos remontdarbus. Tāpēc katram instrumentam, ko var apskatīt un nopirkt mūsu darbncā, mēs dodam garantiju (jaunam 5 gadi, lietotam 1 gads).

 

Klavieru skaņošana

Mūsu pieredzējušie meistari profesionāli un kvalificēti veiks jūsu klavieru skaņošanu. Veicam to koncertzālēs, festivālos, skolās, un arī pie klientiem mājās.
Mūsu meistaru kvalifikāciju apliecina LAK Klavieru būves un restaurācijas meistaru biedrības meistaru diplomi. Kvalifikācija ir apgūta un papildināta arī klavieru ražotnēs.

Klavieru apkope, remonts, restaurācija

Veicam jebkuras sarežģītības klavieru remontdarbus, piedāvājam arī apkopi, no tīrīšanas, līdz pilnai regulēšanai un intonēšanai. Veicam arī klavieru restaurāciju.

Koncertserviss, klavieru noma

Piedāvājam kompleksu pakalpojumu koncertpasākumiem, kas ietver klavieru nomu, pārvietošanu un sagatavošanu koncertam.
Pasākumiem piedāvājam gan flīģeļus, gan pianīnus.

Klavieru transportēšana

Kvalificēti veiksim jūsu klavieru pārvietošanu. Paveiksim to, izturoties rūpīgi gan pret klavierēm, gan telpu.