Aksesuāri

Piedāvājam klavieru aksesuārus – klavieru solus, klavieru klimata kontroles sistēmas, ruļļu sistēmas kā arī klavieru rezerves daļas.

Klavieru soli

Banqueta para piano BG1

Klavieru soli pianīniem / Hidrau model

Šajā sadaļā jūs atradīsit pianīniem atbilsošus klavieru krēslus. Plašs klavieru solu modeļu klāsts, lai izvēlētos piemērotāko, kas atbilst jūsu klavieru dizainam.

Hidrau Tech

Hidrau Tech

Pēc vairāku gadu pūlēm un ieguldījumiem pētniecībā un attīstībā esam izveidojuši šo novatorisko sistēmu ar mērķi bez jebkādām pūlēm atvieglot klavieru taburetes augstuma regulēšanu. Hidrau Tech mehānismu visā pasaulē ir patentējis Hidrau Model S.L.
Tikai pagriežot pogu par 30º, polsterējums automātiski paaugstinās.

Concert stools

Klavieru soli flīģeļiem

Klavieru krēsli flīģeļiem, piemēroti visprasīgākajiem pianistiem. Augsta blīvuma polsterēts, ļoti stabils mehānisms un izlīdzinātāji kājās ir šo klavieru solu grupas galvenās iezīmes.

Academy stool BM21

Klavieru soli mācību iestādēm

Šīs krēsli izgatavoti no metāla, tāpēc tiem raksturīga augsta stabilitāte un tiem ir ļoti viegli regulējams automātiskais mehānisms. Tie ir piemeŗoti gan mūzikas augstskolām, gan mūzikas skolām, kur tiek ikdienā intensīvi izmantoti.

Low cost piano stool X10/1

Zemas cenas klavieru soli

Zemo izmaksu sērijas ir veidotas, lai mūs pielāgotos jaunajām tirgus tendencēm. Tām raksturīgas zemas izmaksas savienojumā ar ļoti pieņemamu kvalitāti. Projektēšanu, ražošanu un izplatīšanu kontrolē Hidrau Model, tāpēc mēs varam garantēt pareizu funkcionalitāti un kvalitāti.

Adjustable chair SG16

Stila klavieru soli

Šajā klavieru krēslu sadaļā jūs atradīsiet stilīgus klavieru krēslus, piemēram: regulējamus krēslus ar atzveltni, klavieru taburetes bez regulācijas, dubultas klavieru taburetes četrroku spēlēšanai un smieklīgas klavieru taburetes, piemēram, X6 .