PIANO SALON

Welcome to the website of our piano salon!

We are the official dealer of YAMAHA, PETROF and BÖSENDORFER pianos.

We are located in Riga, at 152 Brivibas street. In our salon you can select and buy acoustic pianos, both new and used. We also provide piano service and transportation.

Yamaha

See more

Petrof

See more

Bösendorfer

See more

News

See more

04.09.2023

30. septembrī 19.00 Melngalvju namā notiks jaunā Yamaha CFX Concert Grand Piano koncertflīģeļa prezentācija – koncerts ANDREJS OSOKINS FRIDERIKAM ŠOPĒNAM. TIKŠANĀS KLAVIERU SKAŅĀS.

Jaunais Yamaha CFX koncertflīģelis tiks atvests uz Rīgu no Vācijas īpaši šim koncertam, lai pirmo reizi Latvijā izskanētu tieši Andreja Osokina solokoncertā, jo viņam ar šo instrumentu ir īpaša saikne. Andrejs bija viens no pasaulē plaši pazīstamiem pianistiem, kuri bija iesaistīti tā tapšanas procesā – katram no viņiem bija iespēja Yamaha pārstāvniecībās Vīnē un Hamburgā spēlēt uz šī instrumenta prototipiem, novērtēt to skanējumu un ieteikt uzlabojumus tā tālākai izstrādei. Flīģeli speciāli šim koncertam sagatavos klaviermeistars no Japānas Shunsuke Yokoyama.

Koncerts top sadarbībā ar “Yamaha Music Europe GmbH”.

27.07.2023

Nodrošinājām koncertflīģeli Jūrmalas festivāla koncertam “Trīs Osokini” 2023. gada jūlijā. Koncerts tika apvienots ar jaunā YAMAHA CFX koncertflīģeļa prezentāciju.