KLAVIERU SALONS

Добро пожаловать на сайт нашего фортепианного салона!

Мы являемся официальным дилером пианино YAMAHA, PETROF и BÖSENDORFER.

Мы находимся в Риге, на улице Бривибас 152. В нашем салоне вы можете выбрать и купить акустические фортепиано, как новые, так и бывшие в употреблении. Мы также предоставляем услуги сервиса для фортепиано и транспорт.

04.09.2023

30. septembrī 19.00 Melngalvju namā notiks jaunā Yamaha CFX Concert Grand Piano koncertflīģeļa prezentācija – koncerts ANDREJS OSOKINS FRIDERIKAM ŠOPĒNAM. TIKŠANĀS KLAVIERU SKAŅĀS.

Jaunais Yamaha CFX koncertflīģelis tiks atvests uz Rīgu no Vācijas īpaši šim koncertam, lai pirmo reizi Latvijā izskanētu tieši Andreja Osokina solokoncertā, jo viņam ar šo instrumentu ir īpaša saikne. Andrejs bija viens no pasaulē plaši pazīstamiem pianistiem, kuri bija iesaistīti tā tapšanas procesā – katram no viņiem bija iespēja Yamaha pārstāvniecībās Vīnē un Hamburgā spēlēt uz šī instrumenta prototipiem, novērtēt to skanējumu un ieteikt uzlabojumus tā tālākai izstrādei. Flīģeli speciāli šim koncertam sagatavos klaviermeistars no Japānas Shunsuke Yokoyama.

Koncerts top sadarbībā ar “Yamaha Music Europe GmbH”.

27.07.2023

Nodrošinājām koncertflīģeli Jūrmalas festivāla koncertam “Trīs Osokini” 2023. gada jūlijā. Koncerts tika apvienots ar jaunā YAMAHA CFX koncertflīģeļa prezentāciju.